Ping 4 ADET TP-D23 DMX512 Kablosuz Alıcı/Verici 2X8 Bit LCD Ekran 126 Kanal Atlama Frekans 2.4G ISM Kutusu

₺911.63

Derecelendirme 

lot (4 parçalar/lot)

18cm x 18cm x 15cm (7.09in x 7.09in x 5.91in)

Yeni

Stokta var

Paylaş


bu ürün kabul küresel açılış 2.4G ISM frekans bölümü izni olmadan sınırlı
yüksek etkili GFSK modüle, iletişim tasarımı frenquecy atlama 126 kanal olduğunu, yüksek anti-parazit özelliği .
uygulama:
sahne aydınlatma, Disco salonu, Büyük edebiyat performansı, Jimnastik aydınlatma, Geçici sahne performansı, Şehir aydınlatma sistemi, TV istasyonu, Konferans merkezi, profesyonel showplace, Konu parkı, Bar aydınlatma vb.
1: Breif giriş:
bu bir tür Kablosuz DMX Denetleyici (sinyal Emisyon) DMX DMX konsol gelen sinyal almak ve başka Kablosuz DMX sinyal Denetleyici yayarlar (sinyal Makbuz) fikstür kontrol etmek DMX sinyal.
2: Özellikler:
Model Adı: 2.4 GWireless DMX Denetleyici
giriş Gücü: 9 V/500MA
İletim Mesafesi: 400 M (Boş yer)
çalışma Frekansı: 2400 M ~ 2431 M (2.4G ISM)
iletim Gücü: 20DBM
3: Kroki:
(1.) Anten SMA Konnektör
(2.) DC giriş çıkış
(3.) DMX sinyal gösterge işığı
(4.) Kablosuz Uzaktan gösterge ışığı: Sinyal Makbuz (KıRMıZı), Sinyal Emisyon (Yeşil)
(5.) Dip Anahtarı 1, kod No.1-No. 4 için bağlantı adresini kurmak için Sinyal Makbuz kontrol zaman fazla 2 adet bağlanır (gerçek zaman ayarı mevcuttur)
(6.) Dip Anahtarı 2, kod No.1-No. 5 çalışma frekansı seçme kurma için vardır, no.10 6 sinyalin alınması ve On-Off anahtarı sinyal emisyon (ÜZERINDE sinyal için olduğunu emisyon, KAPALı olduğunu için sinyal makbuz, sıfırlama güç ilk kesmek gerekir) (gerçek zaman ayarı mevcuttur)
4: Çalışma talimatı:
(1.) SINYAL EMISYON denetleyicisi olmak bunu çekerken, DMX sinyal Gösterge ışığı (4) YEŞIL olduğunu. SINYAL EMISYON kontrolör DMX konsolu sinyali almak ve dışarı yayarlar. gösterge ışığı (4) yanıp söner, emisyon için çalışıyor.
(2.) olmak bunu çekerken SINGAL MAKBUZ kontrol, DMX sinyal gösterge ışığı (4) KıRMıZı olduğunu. SINGAL MAKBUZ kontrol SINYAL EMISYON kontrol sinyali almak olacak ve fikstür kontrol etmek DMX sinyal olmak dönüştürmek. gösterge ışığı (4) yanıp söner, makbuz için çalışıyor. gösterge yanıp söner ise düzensiz veya herhangi flaşsız, anten melek ayarlamak gerekiyorsa veya birbirleri arasında boşluk kısaltmak. online zaman ayarı, KıRMıZı ışık yanıp söner kez, eğer sinyal tutar, o yanıp söner; hiçbir sinyal varsa, kapalı olacaktır. kısa mesafe, hızlı ışık yanıp söner.
(3.) Zaman Kablosuz DMX Denetleyici ayarlanacak SİNYAL EMİSYON denetleyicisi, DMX sinyal göstergesi (3) düzgün sinyali aldığında formu DMX konsolları yanıp söner.
(4.) Zaman fazla 2 adet Sinyal Alındı kontrolörleri, bağlanır bağlantı kurmak için gereken adresi Dip Anahtarı üzerinde 1 kod No.1-No.4.
(5.) Sinyal makbuz veya sinyal emisyon modu kurmak olmalıdır.
(6.) Kablosuz DMX Denetleyici aşağıdaki frekans çalışabilir:
5. Çalışma ortamları ve uyarılar:
(1.) sinyal emisyon kontrol ve sinyal makbuz denetleyici çalışmak gerekir aynı frekansta ve aynı adrese veya olacak başarısız.
(2.) Zaman sinyal emisyon kontrol ve sinyal makbuz denetleyici çalışma vardır, anten dikey denetleyiciye şekilde olmalıdır kurmak için emin olmak için elektromanyetik alan daha iyi sinyal transferi.

Etiketler: Ucuz Freeshipping 4 ADET TP D23 DMX512 Kablosuz Alıcı/Verici 2X8 Bit LCD Ekran 126 Kanal Atlama Frekans 2.4G ISM Kutusu, Yüksek Kalite Freeshipping 4 ADET TP-D23 DMX512 Kablosuz Alıcı/Verici 2X8 Bit LCD Ekran 126 Kanal Atlama Frekans 2.4G ISM Kutusu, Çin Sahne Aydınlatma Etkisi Tedarikçiler

öğe Türü Stage Lighting Effect
Marka Adı GIGERTOP
Model Numarası TP-D23
stil DMX Sahne Işık
fırsat Profesyonel Sahne & DJ
Product name DMX512 Wireless transmitter receiver
Current 500 mA
Communicate distancew 400meter
working frequency 2400M~2431M(2.4G ISM)
Transmission Power 20DBM
Place of Origin Guangdong, China (Mainland)
Input voltage DC 9V
Packing way carton box with foam inside
Dimension 75X147X43 mm
Net weight 360g

Ücretsiz kargo

Şunlar da hoşunuza gidebilir