ZHWCOMM 50 Adet/torba yüksek kalite FC küçük D fiber adaptörü fiber bağlantı FC simplex metal ücretsiz kargo

₺69.66

Derecelendirme 

parça

15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

Yeni

Stokta var

Paylaş

ZHWCOMM 50 Adet/torba yüksek kalite FC küçük D fiber adaptörü fiber bağlantı FC simplex metal ücretsiz kargo
Fiber Optik Adaptör Uygulama 1. Telekomünikasyon Ağı 2. CATV 3. Lan & Wan 4. Test Cihazları 5. Metro 6. Veri Işleme Ağları Fiber Optik Adaptör Özellikleri 1. Tek modlu veya Çok modlu opsiyonel 2. Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı 3. NTT-FC Uyumluluk 4. Kompakt tasarım 5. High hassas hizalama 6. Choice konut şekli ve kol malzemesi
ÖZELLIKLER
ekleme Kaybı
tak ve sökmek kuvvet
200-600 (g/f)
dayanıklılık
tak ve sökmek 1000 kez
çalışma Sıcaklığı
-40 + 75
SIPARIŞ SEÇENEKLERI
konut Malzeme
kol Malzemesi
kanal
uygulama
nikel kaplama pirinç
zirkonya
Simplex
SC/PC
bakır
dubleks
SC/APC resimler
Internation sipariş alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur. gümrük ile kontrol edin satın alma yapmadan önce. kargo ve Taşıma ben ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde gemi. her öğe dikkatle doludur emin olmak için alır size mükemmel durumda. dünya çapında gemi yaklaşık 16-28 iş günü sürer ücretsiz takip numarası ile. biz HONGKONG POST tarafından bu öğeyi gemi olacak, Normalde Hedefe yaklaşık 15-30 iş günü sürer, biz ayrıca EMS tarafından bu öğeyi gemi, DGM, SGP, wordwide CPAP. tabii ki, biz müşteri isteğine uygun olabilir, diğer yollarla mal gemi, ancak navlun müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.
yeniden ve Iade aralığı parsel almazsanız eğer 35 gün ötesinde veya aldığınız arızalı öğe veya yanlış bir öğe, pls posta yoluyla bana ulaşın hizmet, ve Ben durumu kez söz olduğunu teyit, biz yeniden veya size iade edeceğiz. bu müşterilerin Iade nakliye ücreti ödemek için sorumluluk koşulda. ve biz kabul etmeyecektir ötesinde olduğunda dönüş uygulama parsel aldıktan sonra 14 gün. ve pls dönüş öğesi olduğunu garanti onun orijinal durumda olmalıdır. Bana ulaşın firmamız profesyonel bir fabrikada fiber optik ekipmanları fazla yedi yıl, biz eminiz bizim ürünleri u tatmin edecek. ben herhangi bir sorunları çözmek için burada olacak, böylece her zaman benimle irtibata hoşgeldiniz. ve Ben söz veriyorum, ben 24 içinde size cevap verecektir çalışma iş saatleri. amacımız müşteri olarak sizi tatmin ve karşılığında korumak bizim mükemmel itibar.

Etiketler: Ucuz ZHWCOMM 50 Adet/torba yüksek kalite FC küçük D fiber adaptörü fiber bağlantı FC simplex metal ücretsiz kargo, Yüksek Kalite ZHWCOMM 50 Adet/torba yüksek kalite FC küçük D fiber adaptörü fiber bağlantı FC simplex metal ücretsiz kargo, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Marka Adı ZHWCOMM
Model Numarası FC-FC
Place of Origin China
Type Simplex
Sleeve Material Zirconia
Mode SM/MM
Testing Wavelength 1310nm,1550nm
Durability 1000 time matings
Inserion Loss <0.2db

Ücretsiz kargo

Şunlar da hoşunuza gidebilir